Social Content (7.x-2.0-beta5) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: delete
vi: xoá

en: Type
vi: Kiểu

en: disabled
vi: tắt

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Fields
vi: Các trường

en: Count
vi: Số lượng

en: Photo
vi: Ảnh

en: Language neutral
vi: Ngôn ngữ trung lập

en: Translate
vi: Dịch

en: Minimum image resolution
vi: Độ phân giải ảnh tối thiểu
