Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Text
ar: نص

en: Picture
ar: الصورة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Fields
ar: الحقول

en: Count
ar: العدد

en: Site language
ar: لغة الموقع

en: Video
ar: فيديو

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Translate
ar: ترجمة

en: Minimum image resolution
ar: الحد الأدنى لدقة الصورة

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
