Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: delete
da: slet

en: disabled
da: deaktiveret

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Picture
da: Billede

en: Content type
da: Indholdstype

en: Client ID
da: Klient ID

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Fields
da: Felter

en: Count
da: Antal

en: API Key
da: API-nøgle

en: Site language
da: Sitets sprog

en: Photo
da: Foto

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Translate
da: Oversæt

en: Minimum image resolution
da: Minimum billedopløsning

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
