Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Picture
kk: Сүрет

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Cron
kk: Хронометр

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Translate
kk: Аудару
