Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
