Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Language
mr: भाषा

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text
mr: अक्षर

en: Picture
mr: चित्र

en: Flickr
mr: फ्लिकर
