Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Translate
ne: अनुवाद
