Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Picture
oc: Imatge

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Your changes have been saved.
oc: Vòstras modificacions son estadas enregistradas.

en: Fields
oc: Camps

en: Count
oc: Descompte

en: Site language
oc: Lenga del site

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Translate
oc: Traduire

en: Instances
oc: Instàncias

en: Minimum image resolution
oc: Resolucion minimala de l'imatge
