Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Type
os: Тип

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс
