Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
