Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: The username %name does not exist.
fa: نام کاربری %name وجود ندارد.

en: Text
fa: متن

en: Picture
fa: تصویر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Fields
fa: فیلدها

en: Count
fa: شمارش

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Site language
fa: زبان سایت

en: Video
fa: ویدیو

en: Cron
fa: کرون

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Translate
fa: ترجمه

en: Minimum image resolution
fa: حداقل ابعاد تصویر
