Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: delete
is: eyða

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: The username %name does not exist.
is: Notendanafnið %name finnst ekki.

en: Text
is: Texti

en: Picture
is: Mynd

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Fields
is: Svæði

en: API Key
is: API Lykill

en: Authored by
is: Höfundur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: Photo
is: Mynd

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: Translate
is: Þýða
