Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Type
jv: Tipe

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Language
jv: Basa

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: Text
jv: Teks

en: Picture
jv: Gambar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Minimum image resolution
jv: Resolusi gambar minimum
