Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Text
lt: Tekstas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: API Key
lt: API raktas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Site language
lt: Svetainės kalba

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Translate
lt: Versti
