Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Anonymous
mk: Анонимен
