Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Count
si: එකතුව
