Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: delete
tr: sil

en: Type
tr: Tip

en: disabled
tr: etkin değil

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: The username %name does not exist.
tr: %name isimli kullanıcı mevcut değil.

en: Text
tr: Metin

en: Picture
tr: Görsel

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Fields
tr: Alanlar

en: Count
tr: Sayaç

en: Authored by
tr: Yazan

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: Site language
tr: Site dili

en: Cron
tr: Dönemsel görev

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: Translate
tr: Çevir

en: Instances
tr: Örnekler

en: Minimum image resolution
tr: En düşük resim çözünürlüğü

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
