Social Content (7.x-2.0-beta8) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: The username %name does not exist.
km: មិន​មាន​ឈ្មោះអ្នកប្រើ %name ឡើយ ។

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Count
km: រាប់

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Minimum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អប្បបរមា
