Social Content (7.x-2.0-beta8) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Picture
se: Govva

en: Content type
se: Šládja

en: Fields
se: Giettit

en: Video
se: Filbma

en: Translate
se: Jorgal
