Social Content (7.x-2.0-beta8) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Text
sl: Besedilo

en: Picture
sl: Slika

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Count
sl: Število

en: Authored by
sl: Avtor

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Translate
sl: Prevodi
