Social Content (7.x-2.0-beta8) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Text
ug: تېكىست

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
