Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Picture
af: Prentjie

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: Translate
af: Vertaal
