Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: Translate
am: ተርጉም
