Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: Text
be: Тэкст

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Fields
be: Палі

en: Count
be: Колькасць

en: API Key
be: Ключ API

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Anonymous
be: Ананім

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Cron
be: Крон

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Translate
be: Перакласці

en: Minimum image resolution
be: Мінімальная рэзкасць выявы
