Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Type
gl: Tipo

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Language
gl: Idioma

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: Text
gl: Texto

en: Picture
gl: Imaxe

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Translate
gl: Traducir

en: Instances
gl: Instancias

en: Minimum image resolution
gl: Resolución mínima da imaxe

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
