Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Text
hy: Տեքստ

en: Picture
hy: նկար

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Minimum image resolution
hy: Պատկերի նվազագույն ռեզոլուցիա
