Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Text
ku: دەق

en: Picture
ku: وێنە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Count
ku: ژمارە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Translate
ku: وەرگێڕان
