Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Text
ps: متن

en: Picture
ps: انځور

en: Count
ps: شمیر

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Site language
ps: پاڼې ژبه
