Social Content (7.x-2.0-beta9) - en to sv translation catalogue (66 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Type
sv: Typ

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: The username %name does not exist.
sv: Användarnamnet %name finns inte.

en: Picture
sv: Bild

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Fields
sv: Fält

en: Count
sv: Antal

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Authored by
sv: Författad av

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: Site language
sv: Språk för webbplats

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Photo
sv: Foto

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Translate
sv: Översätt

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Twitter account
sv: Twitterkonto

en: Edit template
sv: Redigera mall

en: Minimum image resolution
sv: Minsta bildupplösning

en: API URL
sv: URL för API

en: Redirect path
sv: Sökväg för omdirigering

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Auto publish
sv: Publicera automatiskt

en: Auto delete
sv: Radera automatiskt

en: Flickr picture
sv: Bild från Flickr

en: Imports photos from Flickr.
sv: Importerar foton från Flickr.

en: Only include
sv: Inkludera endast

en: Pull from account
sv: Hämta från konto

en: Pull from hashtag
sv: Hämta från hashtag

en: Imports content from Instagram.
sv: Importerar innehåll från Instagram.

en: Imports content from Linkedin.
sv: Importerar innehåll från Linkedin.

en: Picasa picture
sv: Bild från Picasa

en: A photo imported from Picasa Web Albums / Google Plus.
sv: Ett foto importerat från Picasa Web Albums / Google Plus.

en: Imports photos from Picasa Web Albums / Google Plus.
sv: Importerar foton från Picasa Web Albums / Google Plus.

en: Pinterest User
sv: Användare för Pinterest

en: Enter the Pinterest user name.
sv: Skriv in användarnamn för Pinterest.

en: Imports content from Tumblr.
sv: Importerar innehåll från Tumblr.

en: Exclude retweets
sv: Uteslut retweets

en: If checked, retweets will not be imported.
sv: Om valt kommer retweets inte att importeras.

en: Tweets from account
sv: Tweets från konto

en: Tweets from hashtag
sv: Tweets från hashtag

en: A tweet imported from Twitter.
sv: En tweet som importerats från Twitter

en: Imports content from Twitter.
sv: Importerar innehåll från Twitter.

en: A post imported from VK.
sv: Ett inlägg som importerats från VK.

en: Imports content from VK.
sv: Importerar innehåll från VK.

en: Youtube User Name
sv: Användarnamn för Youtube

en: This field is generated automatically.
sv: Detta fält genereras automatiskt.

en: Imports videos from Youtube.
sv: Importerar videor från Youtube.
