Social Content (7.x-2.0-beta10) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: Text
ast: Testu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Count
ast: Cuenta

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Anonymous
ast: Anónimu
