Social Content (7.x-2.0-beta10) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Text
bg: Текст

en: Picture
bg: Изображение

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Count
bg: Брой

en: Authored by
bg: Написано от

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален

en: Translate
bg: Преведи
