Social Content (7.x-2.0-beta7) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Picture
ca: Imatge

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Site language
ca: Llengua del lloc

en: Video
ca: Vídeo

en: Photo
ca: Foto

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Translate
ca: Tradueix

en: Google API Key
ca: Clau API de Google

en: Minimum image resolution
ca: Resolució mínima de la imatge
