Social Content (7.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Site language
gu: સાઇટ ભાષાઓ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Translate
gu: ભાષાંતર
