Social Content (7.x-2.0-beta10) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Picture
ka: სურათი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Site language
ka: საიტის ენა

en: Cron
ka: კრონი

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: Translate
ka: თარგმნა
