Social Content (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Picture
sk: Obrázok

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Site language
sk: Jazyk stránky

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Translate
sk: Preložiť

en: Instances
sk: Inštancie

en: Twitter account
sk: Twitter účet

en: Minimum image resolution
sk: Minimálne rozlíšenie obrázka

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
