Social Content (7.x-2.0-beta6) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Site language
sr: Језик сајта
