Social Counters (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
pt: Chave da API Flickr

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Other
pt: Outros

en: Twitter account
pt: Conta do Twitter

en: Access Token
pt: Token de Acesso
