Social Counters (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Flickr API Key
fr: Clé de l'API Flickr

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Other
fr: Autre

en: YouTube username
fr: Nom d'utilisateur YouTube

en: Twitter account
fr: Compte Twitter
