OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Only site administrators can create new user accounts.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས་སྤྱོད་མཁན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Profile URL
bo: ངོ་སྤྲོད་ཀྱི་URL
