OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Only site administrators can create new user accounts.
eo: Nur retejestroj povas krei novajn kontojn de uzantoj.

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: User account
eo: Uzanta konto
