OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Only site administrators can create new user accounts.
it: Solo gli amministratori del sito possono creare nuovi profili utente.

en: Gender
it: Sesso

en: Birthday
it: Data di nascita

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Family name
it: Cognome

en: User account
it: Profilo utente

en: Profile URL
it: URL del profilo
