OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: User account
lv: Lietotāja konts
