OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User
pt: Usuário

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Only site administrators can create new user accounts.
pt: Apenas um administrador pode criar uma nova conta de usuário.

en: Gender
pt: Gênero

en: Birthday
pt: Data de Nascimento

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: Block Settings
pt: Configurações de Bloco

en: User account
pt: Conta de usuário

en: Profile URL
pt: URL do perfil
