OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Only site administrators can create new user accounts.
ro: Numai administratorii sitului pot crea noi conturi de utilizator.

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: User account
ro: Cont utilizator
