OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Only site administrators can create new user accounts.
oc: Sols los administrators del site pòdon crear de comptes novèls.

en: Gender
oc: Sèxe

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Profile URL
oc: URL de perfil
