OneAll Social Login (7.x-1.9) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Gender
uk: Стать

en: Birthday
uk: Дата народження

en: Display name
uk: Назва

en: Family name
uk: Прізвище

en: Block Settings
uk: Настроювання блоку

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Given name
uk: Дане ім'я

en: Settings saved successfully
uk: Налаштування успішно збережено
