OneAll Social Login (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Display name
he: שם תצוגה

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Profile URL
he: כתובת URL של הפרופיל
