OneAll Social Login (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Only site administrators can create new user accounts.
hi: नये प्रयोक्ता खाते केवल साइट-प्रबंधक ही बना सकता है।

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: User account
hi: सदस्य खाता
