OneAll Social Login (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User
pt: Utilizador

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Only site administrators can create new user accounts.
pt: Apenas administradores do site podem criar novas contas de utilizador.

en: Gender
pt: Sexo

en: Birthday
pt: Aniversário

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Family name
pt: Sobrenome

en: User account
pt: Conta de utilizador

en: Given name
pt: Prenome
