OneAll Social Login (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: User account
cs: Uživatelský účet
